http://shpytal.com.ua
shpytalmaidanu@ukr.net

office 11, Sector C, entrance 3, Frunze str., 1, Kyiv, Ukraine

About the foundation

Снимок экрана 2014-08-30 в 02.01.00 Снимок экрана 2014-08-30 в 02.04.05 Снимок экрана 2014-08-30 в 02.13.45 DSC_300011
теплые вещи для детей беженцев из зоны АТО помощь мед препаратами бойцам АТО помощь от фонда Шпиталь Майдану теплые вещи для украинских военных

Ми об’єдналися заради Миру, Свободи, Європейського розвитку та майбутнього. Ми створили громадські організації та благодійні фонди щоб в цей нелегкий час об’єднатися і допомогти Державі, допомогти людям відстояти свою свободу, гідність, свій вибір, свою Країну. Декілька слів про нас, наші організації, та напрямки діяльності. Наша мета- здорова нація, єдина Україна, єдиний народ, незалежність на всіх напрямках, мир, економічний і соціальний розвиток.

Ми обрали три напрямки — діти, люди, армія. Це три кіта нашої праці, нашого майбутнього. Здорові, виховані, доглянуті діти- здорова нація, нація в якої є вибір, є завтрашній день. Люди, прості люди мають вирішувати свою долю, шлях розвитку свій, своєї родини, своєї Батьківщини. Армія має бути боєздатною, сильною, мужньою, вірною своїм дітям, батькам, своєму народові, своєї Країні, щоб можна було засинати і прокидатися з радістю, спокоєм і надією в мирне майбутнє.

Історія утворення наших організацій не рясніє романтичними деталями. Просто зібралися декілька знайомих людей-однодумців і вирішили створити команду, зайнятися реалізацією класичного ментального принципу — «треба щось робити і щось реальне зробити». Ми вирішили протягнути руку допомоги хворим дітям. Мета була проста і досить банальна, як здається на перший погляд – просто допомогти і допомогти реально, допомогти не всій планеті, а окремо взятій дитині.

Наш перший фонд «Всесвітня Допомога Дітям України». Але ми не вспіли втілити в життя всі задумки та проекти.

Реабілітаційний центр «Шпиталь Майдану»

Шпиталь МайдануПрийшов Майдан, а з ним надія, віра та біль втрати і багато праці яку організовала та взяла на себе ще одна наша організація МФ «Реабілітаційний центр «Шпиталь Майдану», який активно працює з лютого 2014 року. В рамках діяльності фонду ми здійснюємо соціальну, психологічну, медичну, освітню, економічну, і консультаційну допомогу постраждалим в період подій з листопада 2013 року по теперішній час. Через «РЦ «Шпиталь Майдану» пройшло понад 2000 чоловік з «Майдану», які отримали комплексне реабілітаційне лікування на базі центру.

250 людей пройшли реабілітацію в санаторіях та оздоровницях України безкоштовно, включаючи безкоштовний проїзд на поїзді в обидві сторони. Вся ця титанічна робота виконувалася простими людьми, які в силу обставин та прагненню до кращого життя стали волонтерам. Волонтери- медики, волонтери-водії, волонтери-бізнесмени, волонтери-студенти, волонтери-пенсіонери, волонтери-вчителі та багато інших, всіх об’єднав подих Свободи та надії – Майдан.

Ми зрозуміли, що всі ми об’єднавшись можемо змінити наше життя, змінити цю Країну.
Разом — ми громада – ми сила. Ми об’єднали однодумців та волонтерів в громадську організацію «Медики та Волонтери Майдану». Всі ми здійснювали доставку постраждалих і поранених в на реабілітацію та лікування до Польщі, а після своїм транспортом забирали з клінік та привозили додому.

Сьогодні, на території України немає миру і спокою, злагоди, а саме в південно-східних регіонах, проводяться військові дії, гинуть люди, руйнуються дома, розпадаються сім’ї, страждають діти. Безліч сімей покидають зони військових дій і «тікають» у пошуках миру і спокою. В зв’язку з подіями в Криму та на Сході України, ми взяли на себе відповідальність надати допомогу сім’ям біженців та переселенців. Здійснюємо постійну видачу продуктових наборів та одягу сім’ям біженців та переселенців. Допомагаємо з працевлаштуванням.

Зусиллями наших організацій «Реабілітаційний Центр «Шпиталь Майдану», «Всесвітня Допомога Дітям Украйни», та громадської організації «Медики та Волонтери Майдану» в санаторії «Тетерів» Житомирської області, був відкритий і функціонує пункт прийому і розміщення біженців та переселенців із зони бойових дій, а саме матерів з дітьми. Санаторій більше року не працював, система водопостачання та каналізації була зруйнована, борги за комунальні послуги (електроенергія). Санаторій «Тетерів» був нами запущений і підготовлений до прийому біженців і переселенців. Ми організували і привезли більше 100 волонтерів в санаторій, з їх допомогою були проведені ремонтні і відновні роботи, завезли необхідні речі і продукти, прийняли перші сім’ї біженців. На цей час в санаторії знаходиться 450 людей, 270 з них діти.

Ми, патріоти, громадяни та волонтери, ми ті, кому небайдужа доля України, ії теперешнє та майбутнє.

Нами створений цілодобовий центр по прийому, обробці, систематизації та швидкому реагуванню на дзвінки про допомогу, функціонує система повного циклу по збору, вивезенню та доставці біженців та переселенців з зони проведення АТО в місто Київ, а потім розподіл по різним регіонам України.

Східний філіал РЦ «Шпиталь Майдану» — це два табори для біженців в м. Покровське та м. Червоноармійську. Табори автономні та мають повний цикл – прийом, харчування, розміщення, лікарська та психологічна допомога, виїзд залізничним чи автомобільним транспортом до Київа, потім автотранспортом до санаторіїв «Тетерів», «Джерело», або Львів чи Черновці. З зони АТО вивезено та розміщено в лікарнях та шпиталях понад 50 людей, перебуваючих на хронічному діалізі(екстракорпоральної детоксикації організму) серед яких були діти вони потребували найшвидшої допомоги. Люди були врятовані.

Все робиться злагоджено і швидко, безкоштовно, силами наших волонтерів.
У складі біженців та переселенців особливу групу складають вагітні жінки та жінки з немовлятами віком до 1 року.

Наша команда виділила цю проблему в окремий «Неонатальний проект».

Цей проект включає в себе комплексну допомогу жінкам та немовлятам від пренатального центру в м. Київ до спеціалізованої допомоги в санаторії «Жовтень». Розміщення породілля на базі «Будинку Малюка», відкритого нашим фондом «Всесвітня Допомога Дітям Украйни» в Межигір’ї. На цей час в цьому проекті 50 жінок з немовлятами.

Фонд «Всесвітня Допомога Дітям Украйни»

автопробег Шпиталь МайдануФонд «Всесвітня Допомога Дітям Украйни» разом із польськими Шпиталь Майдану, дети на отдыхепартнерами розробили і втілили в життя декілька добродійних програм для дітей. Програма « Діти героїв України» направлена на оздоровлення і психологічну реабілітацію дітей військовослужбовців, які беруть участь в бойових діях на Сході України, або поранені чи загинули. Тридцять дітей військовослужбовців, та прикордонників пройшли оздоровлення на території Республіки Польща в добродійному таборі «World-Wide Help for Children of Ukraine». Також разом з польськими партнерами виконуємо програму допомоги дітям з синдромом ДЦП. Декілька дітей пройшли реабілітацію в Польщі.

Під управлінням наших організацій, на цей час, знаходяться шість об’єктів з біженцями та переселенцями, включаючи санаторії «Тетерів», «Джерело» у Пущі Водиці, «Будинок Малюка» в Межигір’ї та табір у Ворзелі.

Допомога переселенцям зі Сходу

помощь беженцам помощь беженцам помощь женщинам с грудными детьми продукты для беженцев

На базі санаторію «Джерело» обладнується центр медичної та психологічної реабілітації для біженців та переселенців, а також для учасників бойових дій на Сході. Центр буде відкритий найближчими днями.
Нашими зусиллями здійснюється повне забезпечення цих об’єктів всім необхідним: продуктами харчування, одежею, ліками, медичним персоналом, психологічною допомогою.

Картка ПриватБанку для допомоги переселенцям зі Сходу – 4149 4377 1949 5317 , Биков Ігор

Придбання військової амуніції

помощь бойцам АТО

Постійно здійснюємо медичну підтримку Збройних Сил України покупка военной амуниции для украинских солдатта батальйонів Нацгвардії, які приймають участь в АТО на Сході. За останній час ми передали Збройним Силам України, Прикордонним Військам та Нацгвардії України, безкоштовно, близько 100 000 флаконів антибіотиків широко спектру дії. Розробили, виробляємо та комплектуємо індивідуальні «аптечки першої допомоги» та «фельдшерські сумки» для бійців Нацгвардії і відправляємо в батальйони.

В цей скрутний для Батьківщини час, на тлі останніх подій допомога ЗСУ та Нацгвардії в край необхідна. Допомога має бути швидкою, своєчасною та професійною. Кожен має займатися тим, чим він володіє професійно.

Картка ПриватБанку для придбання військової амуніції – 4149625800159772, Биков Ігор

Придбання ліків та медичного обладнання

медикаменты для бойцов АТОМи, медики та волонтери формуємо «Інтернаціональний Медичний Батальйон», до складу якого входять військові медики, медики-добровольці, волонтери з багатьох країн світу.

«Інтернаціональний Медичний Батальйон» комплектується персоналом, медичним обладнанням та медичною технікою, транспортними засобами та засобами зв’язку.
«Інтернаціональний Медичний Батальйон» створено для успішної і мобільної організації медичної допомоги пораненим під час локального озброєного конфлікту, промислових аварій, техногенних катастроф, природних і екологічних лих і — зокрема — до військово-польової хірургії.

помощь украинским бойцампомощь раненым бойцамПісля закінчення формування та комплектації «Інтернаціональний Медичний Батальйон» має бути відправлений у зону АТО для виконання завдання по наданню професійної медичної допомоги пораненим та постраждалим. Батальйон буде працювати у формі мобільного військового шпиталю. А в мирний час «Інтернаціональний Медичний Батальйон» буде приймати участь у міжнародних проектах з надання медичної допомоги постраждалим у військових конфліктах та природних катастрофах по всьому світу.
При відсутності допомоги з боку держави ми потребуємо допомоги від інших благодійних фондів та організацій, спонсорів, меценатів та виробників.

Для найшвидшого укомплектування «Інтернаціонального Медичного Батальону» потрібно:

1. Гвинтокрил санітарної авіації – 1 шт.
2. Pick up типу (Mitsubishi L-200) – 2 шт.
3. Броньований автомобіль швидкої допомоги – 2 шт.
4. Автомобіль швидкої допомоги – 2 шт.
5. Автомобіль – тягач – 4 шт.
6. Кунг військовий – 2 шт.
7. Пневмоблок загальної та травматологічної хірургії – 1 шт.
8. Пневмоблок анестезіології та реанімації – 1 шт.
9. Пневмоблок інтенсивної терапії -1 шт.
10. Пневмоблок операційний – 1 шт.
11. Реанімаційне та хірургічне обладнання.
Список необхідного буде постійно поновлюватися.

Картка ПриватБанку для придбання ліків та медичного обладнання – 4149625801665397, Биков Ігор

Ми на самому початку довгої, складної і тернистої дороги, і ми рухаємося вперед, хай невеликими, але твердими і упевненими кроками ми йдемо по дорозі допомоги і надії. Ми відкриті для всіх і для кожного, кому небайдужа доля дитини, простої людини, народу України. Хто хоче той допомагає, хто не хоче………. шукає винних та лається…..

Дякуємо всім за Допомогу, Підтримку та Розуміння.

З повагою, надією та вірою,
«РЦ «Шпиталь Майдану», «Всесвітня Допомога Дітям України», «Медики та Волонтери Майдану», «Інтернаціональний Медичний Батальон».
Ми знаходимось: м. Київ
Разом ми Непереможні. Разом ми Сила. Слава Україні.
Телефони для запису в «Інтернаціональний Медичний Батальон»:
+38 068 790 30 45; +38 063 535 07 04

Реквізити наших фондів для фінансової благодійної допомоги.
Для допомоги Збройним Силам Украіїни, Нацгвардії України, комплектацію «Інтернаціонального Медичного Батальйону», біженцям та переселенцям:

1. Сharity Foundation “Rehabilitation center “The Hospital of Maidan”
БО«МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР «ШПИТАЛЬ МАЙДАНУ»
Р/р 26004052729426 (UAH) в ПАТ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпропетровськ, МФО 300711, Код ЄДРПОУ 39195919
Beneficiary: Сharity Foundation “Rehabilitation center “The Hospital of Maidan”, Kiev, Ukraine.
IBAN Code: UA983007110000026005052728448, Acc. 26005052728448 (USD)
IBAN Code: UA833007110000026004052725260, Acc. 26004052725260 (EUR)
Bank of Beneficiary: Privatbank, Dnipropetrovsk, Ukraine, S.W.I.F.T.: PBANUA2X
Correspondent bank:
DEUTSCHE BANK AG, Frankfurt, Germany, Cor. Acc.№ 100-947012110,
S.W.I.F.T.: DEUTDEFF

Для допомоги дітям, біженцям та переселенцям:
2. «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВСЕСВІТНЯ ДОПОМОГА ДІТЯМ УКРАЇНИ» БО
Beneficiary: MIZHNARODNIYI BLAGODIYINIYI FOND VSYESVITNYA DOPOMOGA DITYAM UKRAINI BLAGODIYINA ORGANIZATCIYA
«CHARITY FOUNDATION WORLD-WIDE HELP FOR CHILDREN OF UKRAINE» ILEEMOSYNARY ORGANIZATION
Address:
01103, Ukraine Kiyv, Pidvisotskogo prof. 6-B str.
Тел/tel: +38 044 221 77 63; +38 044 221 77 83;
+38 068 790 30 45; +38 063 535 07 04; +38 098 155 75 50.
E-mail: fondvddu@gmail.com
UAH
Р/р 26008052731584 в ПАТ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпропетровськ,
МФО 300711, Код ЄДРПОУ 39198679
USD
IBAN Code: UA573007110000026001052729322
Acc. № 26001052729322
Bank of Beneficiary: Privatbank, Dnipropetrovsk, Ukraine
S.W.I.F.T.: PBANUA2X
Correspondent bank: Deutsche Bank Trust Company Americas, New York ,USA
Corr.acc. № 04182358
S.W.I.F.T.: BKTRUS33
EUR
IBAN Code: UA033007110000026004052720395
Acc. № 26004052720395
Bank of Beneficiary: Privatbank, Dnipropetrovsk, Ukraine
S.W.I.F.T.: PBANUA2X
Correspondent bank: DEUTSCHE BANK AG ,Frankfurt, Germany
Corr.acc. № 100-947012110
S.W.I.F.T.: DEUTDEFF
PLN
IBAN CodeUA983007110000026008052732129
Acc.26008052732129
Bank of Beneficiary: Privatbank, Dnipropetrovsk, Ukraine
S.W.I.F.T.:PBANUA2X
Correspondent bank: Bank Pekao/Grupa Pekao S.A.,Warsaw ,Poland
Corr.acc.: PL13124000013140533111120301
S.W.I.F.T.:PKOPPLPW

Наш офіційний представник в США: Пірогова Тетяна (Санта Клара, Каліфорнія. США)

доверенность